Centrum Szkoleń Prawniczych
Katarzyna Fortak-Karasińska

Centrum Szkoleń Prawniczych powstało by zagwarantować naszym Klientom i Partnerom najwyższą jakość świadczonych usług szkoleniowych.

Wykładowcami i prelegentami CSP są radcowie prawni, aplikanci i prawnicy kancelarii Fortak & Karasiński Radcowie Prawni oraz eksperci zewnętrzni, współpracujący przy wybranych tematach i wydarzeniach. Szkolenia prowadzone są wyłącznie przez praktyków z doświadczeniem w tematyce oferowanego szkolenia.

Organizujemy szkolenia otwarte, jak też zamknięte szkolenia „szyte na miarę”. Współpracujemy z firmami szkoleniowymi i instytucjami publicznymi organizującymi szkolenia dla swoich pracowników.

Kancelaria Fortak & Karasiński Radcowie Prawni
Spółka partnerska

Kancelaria Fortak & Karasiński Radcowie Prawni stawia sobie za cel wspieranie swoich Klientów i Partnerów także poprzez dzielenie się wiedzą i doświadczeniem. Dlatego podejmujemy działania w zakresie organizacji szkoleń i konferencji, zarówno samodzielnie jak i we współpracy z innymi podmiotami.

Gruntowna wiedza, wieloletnia praktyka i dobre zrozumienie sfery biznesu pozwala nam przygotować najwyższej jakości, merytoryczne, a jednocześnie przystępne i adekwatne do potrzeb szkolenia. Przykładamy dużą wagę do przygotowania programów szkoleniowych, zawsze opieramy się na konkretnych przykładach i orzecznictwie, skupiamy się na omówieniu praktycznych aspektów wybranych problemów. Podobnie jak w obsłudze prawnej, stawiamy na indywidualnie dopasowane i nowatorskie rozwiązania.

Eksperci Kancelarii występują także na licznych konferencjach, seminariach i warsztatach.