Katarzyna Fortak-Karasińska

Radca prawny | Partner

Partner w Kancelarii FORTAK & KARASIŃSKI Radcowie Prawni sp. p. Mecenas Fortak-Karasińska posiada ponad 10-letnie doświadczenie zawodowe obejmujące kwestie prawa medycznego, współpracy i funkcjonowania podmiotów leczniczych w ramach systemu NFZ, prawa farmaceutycznego oraz prawa zamówień publicznych.

  lista szkoleń (ostatnie 5 szkoleń)

Agata Baranowska

Radca prawny

Radca Prawny w Kancelarii FORTAK & KARASIŃSKI Radcowie Prawni sp. koordynująca Dział Prawa Zamówień Publicznych.
Mecenas Agata Baranowska posiada również wieloletnie doświadczenie w obsłudze podmiotów z sektora finansów publicznych. Autorka wielu publikacji dotyczących problematyki Prawa Zamówień Publicznych w obszarze którego przygotowuje również i prowadzi szkolenia i wykłady kładąc największy nacisk na praktyczne strony stosowania przepisów prawa.

  lista szkoleń (ostatnie 5 szkoleń)

Marta Bogusiak

Radca Prawny

Radca Prawny przy Okręgowej Izbie Radców prawnych w Łodzi; od 2008 r. współpracuje z Kancelarią Fortak & Karasiński, gdzie zajmuje się głównie obsługą prawną podmiotów wykonujących działalność leczniczą. Posiada wszechstronną wiedzę i bogate doświadczenie w zakresie prawa medycznego, w tym w szczególności w zakresie kontraktowania świadczeń i współpracy świadczeniodawców z NFZ. Jest autorem i współautorem licznych publikacji oraz szkoleń kierowanych do placówek medycznych.

  lista szkoleń (ostatnie 5 szkoleń)